kā izvēlēties vakarkleitu

Kā izvēlēties vakarkleitu atbilstoši tavam ķermeņa tipam?

Kleita jūsu ķermeņa tipam, protams, ir viena no visvairāk glaimojošām lietām, ko jūs varat darīt sev. Cilvēka mīlestība, pat ja tā nav perfekta, ir veselīgākais domāšanas veids, kas arī veicinās jūsu apelāciju un pārliecību. Bet kā kāds iemācās apgūt ķermeņus, nebaidoties no procesa? Nu, ir daži gudri padomi un triki, kas noteikti palīdzēs jums, neatkarīgi no jūsu skaitļa. Mazas, petite plus izmēra meitenes, viņi visi var atrast kleitu, kas komplimentu viņu formas neticami, it īpaši, ja runa ir par oficiālu kleitas, piemēram, tie, kas ir lielākais notikums pusaudzes dzīvē: Prom. Zemāk mēs mācīsim jums, kā vislabāk risināt šo procesu.

Izveidojiet, kāds ķermeņa tips jums ir

Prom Dresses 101: rokasgrāmata, kā izvēlēties perfektu apģērbu kleitu Jovani dizaineru kleitu emuārs Ir seši ķermeņa tipi, un, nosakot kādu no tiem, jūs ļoti palīdzēsiet, izvēloties perfektu vakarkleitu. Busty, ābolu formas meitene, tievs ķermeņa tips, smilšu pulksteņa ķermeņa forma, bumbierveida meitene un mazais ķermeņa tips. Atkarībā no tā, kurš no jums ir, jums būs jāizvēlas vislabāk piemērota vakarkleita.

 • Busty ķermeņa tips – meitenes, kas ietilpst šajā kategorijā, var saukt par neticami laimīgu, jo šim ķermeņa tipam raksturīgs dāsns krūtis un šaurs gūžas platums, kas padara vakarkleitu piedāvājumu šīm meitenēm plašu. Kamēr krūšu platība ir dāsna, lielākajā daļā gadījumu viduklis nav tik labi definēts. Lai radītu līdzsvarotu apģērbu, lietotājam ir jāatrod kleita, kas uzsver viņu labāko vietu, krūtis un veido smilšu pulksteņa formu vidējā sadaļā.
 • Ābolu formas ķermenis ir krāšņs un burvīgs, lietotājs arī var izvēlēties no plašas kleitu izvēles, kas apraksta savu ķermeni glaimojošākā un pievilcīgākā veidā. Slazdu kājas veido ideālus apstākļus, lai valkātu īsu kleitu, bet relatīvi nenoteikts jostasvieta prasa kleitu lēnāka vidējā posma zonā. Babydoll kleitas padara ļoti piemērotu izvēli šāda veida meitenēm. Empire vidukļa vakarkleitas, kas ir arī izrotātas augšējā sadaļā, pievērsīs uzmanību arī lietotāja sejai, izceļot skaisto sejas iezīmes.
 • Tievās meitenes arī ir ideālas ķermeņa formas dažādām kleitām, kuras ir īpaši konstruētas. Šo meiteņu ilga un liesa ķermenis rada perfektu kontekstu piemērotajām kleitām, kas skaisti attēlos lietotāja apģērbus un figūras. Apģērbu līkņu un dimensijas pievienošana var tikt veikta, izmantojot dažādus kleitu stilus. Asimetriskas kleitas, jostasvieta ar jostasvietu vai augstu šķēlumu, protams, vislabāk pielīdzinās jūsu figūrai.
 • Smilšu pulksteņa korpusa tips, protams, ir vislaimīgākais no tiem, vakarkleitas, kuras var veiksmīgi nēsāt meitenes ar šādām figūrām. Izsmalcināts un apjomīgs, šis ķermeņa tips vislabāk izskatās, ja šīs īpašības akcentē, pievelkot kaklasaites, piestiprinātas kleitas un precīzi definētas jostasvietas. Šķiet, ka aplauztas vakarkleitas atbilst visām iepriekš minētajām prasībām, tāpēc jūs varētu vēlēties apsvērt šo iespēju kā uzvarētāju.
 • Bumbierveida ķermeņa, šķiet, ir brīnišķīgākais brīdis, pateicoties slavenībām, kas akcentē to apakšējās daļas ar glaimojošiem tērpiem. Tomēr pievienojot tilpumu ķermeņa augšdaļai ir jābūt vienam no galvenajiem šī ķermeņa tipa kleitas mērķiem. Bezgalīgs top noteikti palīdzēs sasniegt šo mērķi.
 • Petite meitenes var veiksmīgi izmantot kleitas, kas parāda mazliet kāju, lai pagarinātu viņu figūras. Asimetriski apgriešanas arī palīdzēs jums parādīties garākas, pat ja patiesībā jūs esat kaut kur zem 5 pēdām 3 collu garš. Izvēlēties sievišķīgas kleitas, kas pārī ar dažiem augstiem papēžiem, pievienos jūsu ķermenim kādu augstumu.
 • Ar visām sociālajām kustībām, kas apgriežas koncepcijā “skaisti pēc jebkura lieluma”, 2018 šķietami ir ideāls gads, kurā jums vajadzētu iemācīties mīlēt un apģērbt ķermeni, kas jums ir, lai to atzīmētu un izskatītos vislabāk. Un zemāk mums ir daži moderni tērpi jūsu prom nakts, kas noteikti palīdzēs jums izskatīties pēc iespējas labāk.

Vakarkleitas busty meitenes, kas izgaismo uzmanību 2018

Prom Dresses 101: rokasgrāmata, kā izvēlēties perfektu apģērbu kleitu Jovani dizaineru kleitu emuārs Iepriekš minēti daži vispārīgi norādījumi, kā izvēlēties vakarkleitu kā krūtis meiteni. Bet ko jums vajadzētu valkāt 2018 kā prom dalībnieks , izskatās pēc iespējas labāk un ieskaidrot savus vienaudžus, precīzāk? Zemāk ir minēti daži lieliski ieteikumi kleitām, kuras jūs varētu vēlēties apsvērt.

 • Divu gabalu fāzēm kleita – divu gabalu kleitas ir liela tendence 2018.gadā, un, ņemot vērā jūsu ķermeņa figūru, jūs esat ideāls kandidāts šādai kleitai. Tā kā šīs kleitas ārkārtīgi izceļ lietotāja vidējo daļu, tas ir ideāls apģērba veids busty meitenēm ar mazāk definētu jostasvietu. Arī izvēloties šo kleitu ar apjomīgu apakšējo sekciju, tiks pievienots ķermenis šai zonai, skaisti līdzsvarojot savu figūru. Augšējā augu virsotnē tiks uzsvērta jūsu vislabākā zona, kas ir krūtis, ja dodaties uz izcilu augšdaļu. Iet uz pāri maziem auskari, jo pati kleita uzvesies kā satriecošs rotaslietas gabals.
 • Garš, bez piedurknēm vakarkleita ar pārsteidzošu V-veida kakla līniju – tas ir ideāls kleita veids, ja vēlaties izveidot nelielu daļu jūsu apakšdaļai, kā arī akcentēt savu krūtis un pievilcīgu jostasvietu. Šādi izveidoto vizuālo līdzsvaru var saglabāt, aizmirstot pievienot kaklarotu un uzsvērt savus dzeloņstieņus ar dažiem izceļot pulveri. Izveidotais efekts noteikti liks jums justies kā prom karaliene.
 • Krāsainā aplauzums ar īsu kleitu – lai gan daudzi no mums nedomā par īsu kleitu kā piemērotu izvēli prom, 2018. gads ir veiksmīgi pārvarējis aizspriedumus, un dizaineri arī piedāvā šādas kleitas. Patiesībā šīs kleitas (it īpaši mežģīnes) radīs pārsteidzošu vizuālo efektu, uzsverot garās un skaistās kājas un jūsu kakla izgriezumu. Lai palielinātu vizuālo pievilcību, izvēlieties kleitu ar V-veida izgriezumu.

Labākās vakarkleitas 2018. gadā ābolu formas ķermeņiem
Prom Dresses 101: rokasgrāmata, kā izvēlēties perfektu apģērbu kleitu Jovani dizaineru kleitu emuārs

Ja jums ir veiksmīga ābolu formas meitene, jums ir daudz izvēles, kad runa ir par prom naktī .

  • Deep V-neckline kleita – jūsu tipiskais plaša torsa radīs vajadzīgo kontekstu, ja vēlaties valkāt garu, tills kleitu ar dziļu, pievilcīgu V-veida kaklu un prasmīgi izstrādātām siksnām. Šīs kleitas izcels jūsu ķermeni, vienlaikus izveidojot centrālās jostas vietas. Kaut arī jums var nebūt ļoti redzama jostasvieta, tāda veida kleita izveidos nepieciešamo formu un formu, lai kļūtu par vienkāršu sākumu. Pievienojot nelielu tilpumu augšējai daļai, šīs kleitas var novietot arī apdullināšanas akcentu uz valkātāja kājām. Izvēlieties tādu kleitu ar dziļu spraugu jūsu kājās, ja vēlaties uzsvērt arī tās.
  • Izliekta vakarkleita ar šķēlumu – pārsteidzoša un iespaidīga pēc būtības, šāda veida kleita, šķiet, strādā apbrīnojami visām meitenēm ar ābolu formas ķermeni. Izvelkamā sadaļa radīs vizuālu efektu, kas līdzinās smilšu pulksteņa skaitlim, bet augsts spraugums arī palīdzēs visu apģērbu līdzsvarot.

Tievām meitenēm vajadzētu meklēt šos vakarkleitas 2018

Plāno un maigu, šie rāmji prasa izsmalcinātu kleitu, kas ļaus galvas apgriezties. Šie rāmji izskatās pēc iespējas labāk, ja tie ir apģērbti iekārtotās kleitās. Labākās jūsu ķermeņa tipa kleitas, kuras jums ir jāņem vērā jūsu prom naktī, ir šādas.

 

 • V-veida kakla kleita – dziļi zilā krāsā piestiprināta kleita ar neparastu V-veida kaklu ir viss, kas tev vajag kā tievs meitene, šogad. V-veida kakls, protams, pievērsīs uzmanību saviem delikātajiem dzeloņstieniem, bet iebūvētais dizains akcentēs jūsu ārkārtējo figūru. Neatkarīgi no tā, vai jums tas ir pēc būtības, vai arī jūs smagi strādā, lai iegūtu tādu ķermeņa formu, jums jāciena centieni ar kleitu, kas padarīs tev par dievieti.
 • Empire viduklis, kakla kleita – izvēlēta pareizi, šīs kleitas var izskatīties pārsteidzoši jūsu tievs skaitlis. Iet uz īsu, ja jūs vēlaties akcentēt savu apbrīnojamo kājas. Impērijas jostasvieta lielu uzsvaru liks uz jūsu slaidu, perfektu jostasvietu, kamēr augsta kakla radīs zināmu tilpumu ķermeņa augšdaļā. Tiks uzsvērti arī jūsu maigie pleci, jo šādā veidā veidotas kleitas bieži ir bez piedurknēm.
 • Nāra kleita – kāda brīnišķīga izvēle slaidai un maigai sievietei! Šīs kleitas tika īpaši izveidotas kādam ar jūsu ķermeņa tipu, un, izvēloties vienu, tas varētu būt visuzskatāmākā izvēle jums.

Apdullojamās balles apģērba tendences 2018. gadā smilšu pulvera skaitļiemProm Dresses 101: rokasgrāmata, kā izvēlēties perfektu apģērbu kleitu Jovani dizaineru kleitu emuārs

Zvaniet sev laimīgam un izvēlieties stilu, kādu vēlaties, jo jūs esat viens no nedaudzajiem sievietēm, kas lepojas ar perfekti līdzsvarotu un pievilcīgu ķermeņa tipu. Pat ja jūs neesat īpaši piemērots, jūsu proporcijas ļaus jums izpētīt daudzas iespējas, kad runa ir par neticami kleitas .

 • Augstas kakla ilga kleita – ja princese stila vakarkleitas jūsu apaviem pielāgojas šādiem apģērba izstrādājumiem, sauciet sevi par veiksmīgu, jo jūs varat padarīt šo kleitu par neticami veiksmīgu. Plūstoša apakšējā daļa ar neticami augstu spraugu padarīs jūsu ķermeni ilgu un līdzsvarotu, bet bez piedurknēm augšējā daļa perfekti papildinās jūsu nevainojamās rokas. Iet bez kaklarotas, jo apģērba augstā kakla izgriezums apgrūtina šo piederumu iekļaušanu jūsu apģērbā. Izgriezuma aizmugure būs iespaidīga detaļa, un tā ļaus jums parādīt mazliet vairāk ādas.
 • Izgriezta kleita – ja vēlies vēl vairāk pastiprināt savu ideālo jostasvietu, tas ļauj to izdarīt arī kleita ar vidukļa izgriezumiem. Īpaši, ja jums ir pasakains vēdera dēlis, jūs drīz pamanīsit, ka šie mazie gabali padarīs jūsu vidukli par vēl cinch. Tomēr ne visas sievietes ir pietiekami drosmīgas, lai dotos uz šādām kleitām.
  Bumbierveida meitenēm vajadzētu meklēt šīs kleitas viņu lielās nakts laikā Jūsu bagātīgais dabīgais apvidus noteikti dos iespēju šogad iet uz trendiest kleitas. Lai gan jūs varētu vēlēties maskēt savu dāsno dibenu, jūs varat arī uz tā lielu akcentu, un jūs galu galā meklējat pasakains.
 • A-līnija ar īsu mežģīņu kleitu – jūsu kājas noteikti ir daļa no ķermeņa, ko vērts parādīt, un īsa kleita ļaus jums meistarīgi to izdarīt. Jūsu kleita apakšdaļas A līnijas forma slēpj dažus no jūsu dāsnām dibenēm un radīs vizuāli pievilcīgu līdzsvaru ar ķermeņa augšdaļu. Arī jūsu jostasvieta, protams, būs skaisti izklāstīts.
 • Augstas zema aplaušanas kleita – tas ir pārsteidzoši, tāda kleita parādīs daļu no jūsu apbrīnojamo kāju, vienlaikus radot lielisku līdzsvaru starp augšējo un apakšējo daļu. Vēdera līnija, protams, būs viens no augsto interešu punktiem, tāpat kā visu ietīšanas kleitu gadījumā.

 

Petite meitene vakarkleita iepirkšanās ceļvedis 2018

Ja jūs esat petite, vienkārši parādīt savu kāju šajā prom! Īsas kleitas rada lielisku vizuālu pievilcību īsu meiteņu gadījumā, pagarinot to figūras.

 • A līnijas īsa kleita – ja vēlaties valkāt šo perfekto kleitu jūsu sievišķīgajam ķermeņa tipam, V-veida kakla līnijas īsa kleita noteikti atbilst visām jūsu prasībām no krāšņa vakarkleita.
 • Pielāgota, impērijas jostasvieta – ja jums ir arī ideāls ķermenis, jūs vienmēr varat aizmirst par A-line kleitas un baudīt īso kleitu neticamo vizuālo efektu. Impērijas jostasvieta akcentē to ķermeņa daļu, no kuras jūs lepoties visvairāk.

Šis ir vienkāršs ceļvedis, kas palīdzēs jums izvēlēties piemērotu vakarkleitu jūsu ķermeņa tipam. Šogad dizaineri izveidoja visas vakarkleitas, vadoties no vēlēšanās apmierināt visas ķermeņa daļas un palīdzēt sievietēm un jaunām meitenēm svinēt tos ķermeņus, kuri viņiem ir visvairāk apburošā veidā.

Publicējis

Aleksandrs Ungurs

Esmu kreilis, metroseksuālis un izsmalcināta dzīvesveida baudītājs. Ja mans blogs Tevi neuzrunā, tad Tu vienkārši vēl neesi tam gatavs.