paštaisīta vakarkleita

Paštaisīta vakarkleita – soli pa solim

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat ieinteresēts izteikt savu radošumu ar unikālu roku darbs, vai arī jūs cerat ietaupīt naudu par šo dārgo pirkumu, jums nav nepieciešams daudz šūšanas pieredzes, lai padarītu savu vakarkleitu. Izvēloties vienkāršu kleitu modeli, jūs varat izveidot kleitu, kuru var lepoties, vienlaicīgi demonstrējot savu stilu, izvēloties audumu, rotājumus un aksesuārus.

Padomi par auduma pirkšanu

audumi

Kad esat izvēlējies modeli jūsu kleita, ir pienācis laiks sākt pielāgot savu izskatu. Vai jūs vislabāk izskatāties noteiktā sarkanā krāsā? Vai jūs cerat, ka visi varēsiet izlikt bailīgu drēbju kleitu? Tā kā jūs izveidojat savu kleitu, izvēle ir atkarīga no jums. Tomēr ir dažas lietas, kas jāizskata, izvēloties savu audumu:

Izvēlieties Materiāli gudri

Ir svarīgi lasīt parauga pakas aizmuguri, lai redzētu, kuri materiāli vislabāk atbilst jūsu izvēlētajam paraugam. Modeļa aploksnē tiks ieteikts auduma veids un apjoms, bet no šīm iespējām varat izvēlēties krāsu un rakstu.

Zināt savu materiālu

Pārliecinieties, vai esat iepazinies ar izvēlētā materiāla veidu. Satīns un šifons var palaist un sabojāt, un viņi slaida apkārt, kā jūs strādājat. Ja jūs esat iestatījis kādu no šiem audumiem, konsultējieties ar auduma veikalā esošajiem partneriem un konsultējieties ar pieredzējuša drauga palīdzību.

Match Up the Nap

Ja izvēlaties samta audumu, pārliecinieties, ka tā ir līdzīga, vai izplūdušās daļas izliekums. Abiem gabaliem vajadzētu būt tādam pašam ceļam, kad gatavojat sew. Šim nolūkam jums būs vajadzīgs vairāk auduma, jo jums būs atkritumi, kad jūs izņemat gabalus.

Saskaņot drukātus materiālus

Ja drukājat drukātus materiālus, pēc iespējas jāsaskaņo druka. Tas var likties sarežģīts, bet tas tiešām nozīmē tikai pievērst uzmanību šuvēm, kas minētas modelī, un sagriež gabalus, lai tie atbilstu, kad tiek izmantots šuvju pabalsts. Mēģiniet iegūt nepārtrauktu modeli, pat pāri šuvēm.

Iegādāties papildu audumu

Vienmēr nopirkt papildus audumu. Jūsu modelis jums pateiks, cik daudz jums būs nepieciešams, bet pievienojiet vismaz vienu papildu pagalmu. Tas var likties kā naudas izšķiešana, bet jūs būsiet priecīgi par papildu, ja kļūdīsit. Bieži vien, atgriežoties pie auduma veikala, tie var nojaukt citu tā paša auduma skrūvi, kā rezultātā nedaudz atšķiras krāsa.

Savāc savus rīkus un materiālus

šūšanas piederumi

Papildus audumam jums būs nepieciešami vēl daži priekšmeti, lai pabeigtu vakarkleitu. Noteikti ir šādi priekšmeti:

 • Šujmašīna, kuru jūs jau zināt, kā to izmantot
 • Vītne, kas atbilst jūsu audumam
 • Adata roku šūšanai
 • Asas šķēres jūsu auduma un raksta griešanai
 • Rāvējslēdzējs, pogas vai āķis un acis, kā to prasa jūsu modelis
 • Marķēšanas ritenis un marķēšanas papīrs auduma marķēšanai
 • Izgatavo savu kleitu
 • Pins un auduma lente
 • Šuves rupjētājs, lai noņemtu kļūdas vai atvērtu rāvējslēdzēja korpusu

Ja jums nav visas šīs preces, varat tos viegli atrast vietējā auduma vai amatniecības veikalā.

Paņemiet mērījumus

mērīšanas krūtis

Pirms sāksit izgriezt jūsu modeļa gabalus, jums būs jāpārliecinās, ka jums ir pareizi mērījumi. Lai gan jūs varat zināt jūsu kleita izmēru, vislabāk ir ievērot izmēru vadlīnijas, kas norādītas jūsu parauga aizmugurē. Dažreiz modeļi ir lielāki vai mazāki par jūsu parasto apģērbu. Tas ir īpaši svarīgi, ja izmantojat vintage kleitu .

Varat veikt savus mērījumus, taču, ja jums ir palīdzība, jūs saņemsit precīzākus rezultātus. Jautājiet savai mātei, māsai vai labam draugam, lai jūs mēra un atzīmē mērījumus uz papīra. Lūk, kā to izdarīt:

 1. Ielieciet apakšveļā apģērbu ar savu kleitu. Ja jūsu krūšturis ir polsterējums, pārliecinieties, vai esat valkā šo krūšturi, kad mērot.
 2. Izmēriet savu krūtis visīsākajā punktā, virs krūštura augšdaļas.
 3. Novietojiet jostasvietu visīsākajā vietā, parasti aptuveni collas virs pogas.
 4. Novietojiet gurnus visplašākajā vietā.
 5. Veikt jebkādus citus mērījumus, ko prasa modelis.
 6. Salīdziniet savus mērījumus ar tabulas paraugu aizmugurē. Jūs varat būt starp izmēriem. Ja tā, izvēlieties lielāku izmēru. Ja vien jums ir nepieciešams, to vienmēr varēsiet uzņemt kleitu, bet to ir daudz grūtāk izlaist.

Izgriezt paraugu un audumu

modelis

Pēc izmēra noteikšanas jūs varat izgriezt modeli. Izgrieziet gabaliņus kleita izmēram, kuru jūs izgatavojat, un pēc tam katram gabalam novietojiet malā. Kad esat pabeidzis no audu papīra izvilkt vakarkleitu, ir pienācis laiks izlaist materiālu un pēc tam piestiprināt paraugu materiālam. Ņemiet vērā šos padomus, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot jūsu kleitu un materiālus:

 • Sekojiet norādījumiem par modeli tieši. Norādījumi jums parādīs, kur vajadzētu būt materiāla krokām un kā novietot modeli uz aizspriedumiem.
 • Ir ārkārtīgi svarīgi pārsūtīt visas līnijas un virzienus, ko redzat uz raksta gabaliņiem uz auduma. Šīs līnijas un virzieni jums pateiks, kā salikt savu kleitu.
 • Lai iegūtu labākos rezultātus, sakārtojiet modeļa gabalus uz auduma, sākot no viena stūra. Tādā veidā jūs varat samazināt atkritumu daudzumu.
 • Kad visi gabali ir pareizi novietoti, izmantojiet asus šķēres, lai uzmanīgi tos sagrieztu. Jo asākas šķēres ir mazākas, jo mazāka iespēja, ka jūs padarīsiet nevienmērīgu griezumu, kas varētu radīt problēmas vēlāk.

Šūšana Jūsu vakarkleita

sieviešu šūšana

Pēc tam, kad modeļa gabali ir sagriezti, izpildiet norādījumus, kas iekļauti modelī, lai izlemtu, kuri gabali vispirms tiks piespiesti, kā pabeigt šuves. Katra kleita ir atšķirīga, tāpēc šīs instrukcijas būs unikālas jūsu kleita. Šie padomi palīdzēs jums pārliecināties, vai jūsu kleita izskatās kā profesionāli:

 • Nepalaidiet nevienu no šīm norādītajām darbībām. Pat ja jūs domājat, ka zina, kas ir nākamais vai kam ir labāka ideja par pasūtījumu, šīs darbības tiek sakārtotas tā, kā tās ir saistītas ar kādu iemeslu.
 • Veltiet savu laiku, izšūstot vakarkleitu. Projekta vilšanās var izraisīt kļūdas, kas ir laikietilpīgas, lai labotu.
 • Noteikti izmantojiet atbilstošo projekta pavedienu un izmantojiet labāko adatas iestatījumu materiālam, ar kuru strādājat. Paraugs norāda šīs prasības.
 • Ir svarīgi pārbaudīt, vai jūsu kleita ir uzstādīta visā šūšanas projektā. Pārbaudiet piedurknes (ja tādas ir), lai tās netiktu pārāk necaurlaidīgas pirms šūšanas uz kleita. Izšūstot stīpu, pārliecinieties, vai krūtis nav pārāk stingrs un tas nokrīt jūsu dabiskajā viduklī.
 • Kad esat gatavs izģērbties savu kleitu, izmēģiniet to ar kurpēm, kuras jums būs jāvelk notikumam. Tad jūs varat attiecīgi pielāgot garumu.

Padarīt to par tevi

Lai gan, izmantojot modeli, jums rūpēsies par pamatdizainu, jūs vienmēr varat pievienot savu personīgo spiedogu, izvēloties auduma un izrotājumu. Izsakiet savu unikālo stilu ar kleitu, kuru jūs pats esat gatavojis, un esiet droši, ka neviens cits ballē nezina to pašu kleitu. Tu nekad nezini; šis šūšanas projekts var pat sākt savu karjeru kā nākamo lielisko modes dizaineru.

Publicējis

Aleksandrs Ungurs

Esmu kreilis, metroseksuālis un izsmalcināta dzīvesveida baudītājs. Ja mans blogs Tevi neuzrunā, tad Tu vienkārši vēl neesi tam gatavs.