Vakarkleitas

Stila padomi sievietēm: kā izvēlēties vakarkleitas atbilstoši situācijai?

Teju ikviena dāma atzīs, ka reizēm ir svarīgi izskatīties labāk nekā dodoties ikdienas gaitās. Īpaši pasākumi ir īstais brīdis, kad ļaut vaļu iekšējam un ārējam skaistumam un izskatīties greznāk nekā citas reizes. Sievietes skaistākā rota ir smaids un pašpārliecinātība par sevi un savu izskatu. Kas gan tam spēj labāk ļaut parādīties, ja ne skaista vakarkleita, dodoties uz īpašu pasākumu ar mīļoto cilvēku? Par jaunākajām tendencēm un padomiem, izvēloties vakarkleitas, lasi raksta turpinājumā!

Vakarkleitas kāzām, svētkiem, izlaidumam, ziemai vai vasarai un ikvienai citai situācijai, kad nepieciešams apmeklēt kādu svinīgu pasākumu, – lai izvēlētos no plašā piedāvājumu klāsta, nepieciešams iepazīties ar dažādiem noteikumiem. Kam, galvneokārt, pievērst uzmanību?

Sāc ar plānu!

Lai saprastu, kādas vakarkleitas izvēle būs piemērotākā, jāatbild pašai uz vairākiem jautājumiem:

 1. kāds ir svinību iemesls un tematika?
 2. kādi laikasptākļi Tevi sagaida?
 3. kāda stila kleitas Tev patīk visvairāk?
 4. kas piestāv Taviem auguma parametriem?
 5. kādus aksesuārus izvēlēties?

Raksta turpinājumā lasi detalizētu skaidrojumu katram no šiem jautājumiem, kas būs liels palīgs ikvienai, izvēloties īsto un neatkārtojamāko vakarkleitu!

Izvēlies tematam atbilstošas vakarkleitas!

Baltas, melnas, zilas vai maigi violetas – vakarkleitu krāsai ir svarīga nozīme, ņemot vērā pasākuma tematiku. Balles kleitas, kas būs, piemēram:

 1. zilas mežģīņu vakarkleitas lieliski iederēsies Ziemassvētku ballēs vai izlaidumos;
 2. tumšsarkanas grieķu stila vakarkleitas piestāvēs teju ikvienam pasākumam, neatkarīgi no tematikas vai svētku iemesla;
 3. klasiskas melnas vakarkleitas, kas vienmēr būs elegantas un greznas, izskatīsies lieliski ikvienos svētkos.

Ko sola laika prognozes?

Lai nenāktos pasākumā ierasties netīrā vai izmirkušā vakarkleitā, noteikti ieteicams laicīgi izpētīt gaidāmās laika prognozes un apģērbties atbilstoši laikapstākļiem un ārā valdošajam gadalaikam. Kā to panākt?

 • Gada aukstajā laikā izvēlies kleitas ar garām piedurknēm. Tas ļaus iederēties kopējā pasākumā un pasargās negaidītu vēja pūsmu gadījumā.
 • Vasarā izvēlies gaišas, vējā plandošas kleitas. Tas radīs viegluma sajūtu un palīdzēs izturēt pasākumu iekštelpās, ja ārā valdīs tveice.
 • Tumšas kleitas būs pareizā izvēle, ja sola lietainu un dubļainu laiku. Lai arī cik uzmanīga Tu nebūtu, no transportlīdzekļa ieejot iekštelpās, var gadīties kāds misēklis. Traipus uz tumšas kleitas pamanīt būs daudz grūtāk.

Auguma tipi – balsties uz tiem, veicot vakarkleitas izvēli!

Galvenais noteikums, kas vakara tērpu var pārvērst par acīm baudāmu vai tieši pretēji – tā ir pareiza tērpa izvēle. Īpaši svarīgi tas ir gadījumos, kad jāizvēlas vakarkleitas apaļīgām sievietēm. Kādi noteikumi palīdzēs atrast īsto kleitu? Dāmām ar:

 • platiem gurniem ieteicamas kleitas ar atkailinātiem pleciem, turpretī jāizvēlas no tāda apģērba, kas izcels jostasvietu;
 • platu plecu daļu jāizvēlas kleitas, kuras veidotas ar V veida izgriezumu, tādējādi līdszvarojot plecu un vidukļa daļu;
 • ovālu ķermeņa uzbūvi jāizceļ skaistās detaļas, tērpjoties kleitās ar iešuvēm jostasvietā, kā arī izvēloties vienkrāsainas kleitas;
 • liela izmēra ķermeņa uzbūvi ieteicams izvēlēties kleitas ar korsetēm, “wrap” veida kleitas, kā arī vakartērpus ar “V” veida izgriezuma, vislabāk izvēloties tieši krītoša auduma tērpus, tādējādi noslēpjot ķermeņa nepilnības un izskatoties lieliski;
 • bērniņu ieteicamas krītošas kleitas, nereti tieši mežģīņu. Grūtnieču vakarkleitas ir skaistas, un ļauj izcelt skaisto notikumu īpašos svētkos.

Ieteikumi ikvienai sievietei, kas ļaus lētāk saposties vēlamajam pasākumam!

Ietaupīt vēlamies ikviens no mums, arī sievietes, kas tērē daudz naudas, lai sapostos uz pasākumu un iegādātos tam tērpu, ko ,visticamāk, vairs nekad mūžā neuzvilks. Kā ietaupīt, iegādājoties tērpus svinībām? Pavisam vienkārši! Piemēram:

 • vakarkleitas noma ļaus skaistu kleitu iegūt uz vienu vakaru, ietaupot vietu drēbju skapī un naudu maciņā;
 • vakarkleitas internetā ir lieliska izvēle, ja esi atradusi tādu interneta veikalu, kurā norādītie izmēri atbilst īstenībai. Lētas vakarkleitas var izskatīties grezni, un, iepērkoties internetā, tās iespējams iegūt vēl lētāk.

Izskaties eleganta, pārliecināta par sevi un mirdzoša ikvienā dzīves situācijā – gan ikdienas gaitās, gan īpašās svētku reizēs! Esi Tu pati, bet tajā pašā laikā pārsteidz visus ar vakarkleitas izvēli, liekot apkārtējo skatieniem apstāties tieši pie Tevis!